12.05.2012 20:46

PlejBojs BB - Bukovinka ZV 3:3 (prvý zápas 7:6)

Góly PB: Petro 2, Ivan

Zostava: Krištof - Bendík. Kašpar M. - Petro, Málus, Štubňa, Ivan, Kašpar N.

Sobotné ráno okrem hokeja patrilo predtým aj hokejbalu keď nás čakala odveta semifinále lig. pohára proti Bukovinke ZV. S miernym meškaním sa zápas pre nás začal dobre keď jednu z prvých útočných akcií sme dokázali premeniť v gólový úspech zásluhou skvelej spolupráce dvojičky Málus a Petro keď druhý menovaný strelou z prvej nedal brankarovi šancu 1:0. Gól nás povzbudil a vytvárali sme si šance aj naďalej a onedlho nebezpečný Petro znova po spolupráci s jeho dvojičkou Málusom využil priestor na strelu a bolo to 2:0. Potom súper začal s náporom lebo na remízu potreboval vyhrať aspoň o gól. To sa im aj podarilo keď v priebehu druhej tretiny dokázali otočiť na 3:2. Za tohoto stavu sa vstupovalo do 3. tretiny a my sme vedeli, že tento výsledok by posúval zápas do predĺženia. V tretej tretine sme nevyužili niekoľko sľubných šancí až niekoľko minút pred koncom vyrovnál po dorážke z tesnej blizkosti Ivan. Na tomto výsledku sa nič nezmenilo a znamenalo to náš postup do finále!